Тешка сообраќајка во центарот на градот

од Vladimir Zorba

Тешка сообраќајка се случи во центарот на градот попладнево во близина на Соборниот храм.

БМВ со скопски регистарски таблички удрило во столб во бизнис центарот близу раскрсницата кај Соборниот храм, а засега нема информации за повредени.

Полицијата е на терен.

ФОТО: Локално

Слични содржини