„ТикТок Македонија“: Вози 255 км/ч на пат каде е дозволено 100 (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

На социјалната мрежа „Тик-Ток“ се појави ново видео објавено од возач на автомобил кој во градски средини каде е дозволено 50 вози со 140 километри на час, а на автопат каде е дозволено возење до 100 километри на час вози над 250 километри на час.

loading...

Слични содржини