Цеца покажа што прават со Богдана кога се сами дома: Имам уште една ќерка (ВИДЕО)

од Elena Daskalova

Цеца Ражнатовиќ никогаш не криела дека Богдана ѝ се допаѓа уште од почетокот на врската со нејзиниот син Вељко, а исто се чувствува и неколку месеци откако тие стапија во брак.

Оттогаш, Цеца на Богдана гледа како на втора ќерка, ѝ помага постојано со совети за бременоста, а кога се сами дома, очигледно добро се забавуваат.

Овојпат Цеца на Инстаграм се пофали дека Богдана ѝ прави палачинки. Под објавата доби голем број коментари со пофалби за тоа како треба да изгледа еден вистински коректен однос на свекрва кон нејзината снаа.

Слични содржини