Ќерката на Лиза Мари Присли ја објави ПОСЛЕДНАТА ФОТОГРАФИЈА со својата мајка

од Stefanija Kuzmanovska

Ќерката на легендарниот музичар Елвис Присли, Лиза Мари Присли, неодамна почина на 55-годишна возраст.

Зад себе остави три ќерки, а една од нив сега се огласи на Инстаграм со емотивна објава.

Имено, Рајли Кио објави фотографија на која е со нејзината мајка, а таа откри дека е направена непосредно пред да почине Лиза.

„Се чувствувам благословено што имам фотографија од последниот пат кога ја видов мојата прекрасна мајка“, напиша Рајли.

Слични содржини