76-годишен маж физички нападнал малолетник

од Берта Китинска

На 27.05.2022 во 22.00 часот било пријавено дека на подрачјето на Ѓорче Петров, Б.Ѓ.(76) од Скопје физички нападнал малолетник.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Слични содржини