Белград: Пронајдено тело на 20-годишна девојка, била силувана пред да биде убиена

од Stefanija Kuzmanovska

Тело на девојка (20) е пронајдено денеска во Ѕвездара, Белград. Утврдено е дека девојката била силувана, а потоа убиена, пренесе „Мондо.рс“.

На терен се полицијата и итната помош.

Телото на девојката го пронашла нејзината сестра.

Слични содржини