Актуелно
Почетна / Сцена / Џанел Моне едноставно БЛЕСКА на црвениот тепих (ФОТО)

Џанел Моне едноставно БЛЕСКА на црвениот тепих (ФОТО)

Џанел Моне оваа година ќе настапи на вечерашното доделување на Оскарите. На црвениот тепих таа го украде вниманието со неверојатна блескава креација.

Овој фустан е дизајн на модната куќа Ралф Лорен. Биле потребни дури 600 часа за да се изработи, а во него се вградени 168.000 Сваровски кристали.

loading...