Елизабет Харли во фустан под кој не носи долна облека (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Елизабет Харли повторно заведува на социјалните мрежи. Имено, откако на својот Инстаграм профил ја објави фотографијата во полутранспарентен фустан на Версаче, настана општа збунетост во коментарите.

Имено, Елизабет ги фрли масите во размислување со својот стајлинг.

Не само што заведуваше во тесен фустан, туку не носеше ниту долна облека, што јасно се виде на фотографијата.

Заедно со скапиот фустан, таа комбинираше сребрен ѓердан кој беше толку впечатлив што дури и не и требаше многу шминка.

Елизабет го прослави својот роденден, и направи интимна прослава за нејзините најблиски пријатели и соработници.

Слични содржини