ФОТО: Најпознатата актерка за возрасни откри кој е татко на нејзиното дете

од Stefanija Kuzmanovska
304 прегледи

Лана Роудс, најпознатата актерка од филмовите за возрасни во моментов, одлучи да открие кој е татко на нејзиното дете.

Кевин Дурент и Блејк Грифин претходно беа „осомничени“ кога во една прилика таа наведе дека станува збор за ѕвезда на Бруклин Нетс. Меѓутоа, сега изгледа дека таа мислеше на друг маж.

Сега како татко се споменува Брус Браун, сегашниот соиграч на Никола Јокиќ, поради кој Лана одела на натпреварите на Денвер во Лос Анџелес.

По првата игра таа најмногу ја пофали играта на Брус Браун, иако објави и фотографија на која алудира на неговото меѓуножје.

Тој неколку пати претходно се придружуваше на нејзиниот Инстаграм лајв. Сега е речиси сигурно дека тој е таткото, иако се во врска која гравитира од топло на ладно и обратно.

Слични содржини