ХИТ на интернет: Македонски навивач го дупна тапанот за Македонија! (ВИДЕО)

од Берта Китинска

Македонски навивач  стана хит на социјалните мрежи  откако беше фатен во урнебесна позиција

На снимките се гледа како навивачот на нашата репрезентација бодрејќи ги фудбалерите го пробиел својот тапан, а потоа продолжил да тропа на истиот.

Слични содржини