Ирина Шајк во бикини среде џунгла (ФОТО)

Имаше тешка 2019 година, за време на која ја потврди разделбата со Бредли Купер, по четиригодишната врска.

Ирина Шајк почетокот на 2020 година го прослави со стил во мини бикини на тропски брод во џунгла.

33-годишната манекенка ја покажа својата неверојатна фигура на фотографијата која ја сподели на инстаграм.

Поранешната девојка на фудбалерската ѕвезда Кристијано Роналдно, ги покажа своите долги нозе и тонирано тело, додека заводливо позираше на јахта во црно-бел костим за капење.

По разделбата со Бредли Купер, Ирина и актерот го делат старателството над нивната двегодишна ќерка Леа, 50-50.

Слични содржини