Актуелно
Почетна / Локално / Клинички доби нов паркинг (ФОТО)

Клинички доби нов паркинг (ФОТО)

Завршија градежните активности со новиот паркинг на Клинички.

Да се потсетиме на изгледот на Клинички. И фазите на реализација. Се’ до последната слика, каде што вечерва завршивме целосно нов паркинг .., напиша на својот Фејсбук, градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов.

Да се потсетиме на изгледот на Клинички. И фазите на реализација. Се’ до последната слика, каде што вечерва завршивме целосно нов паркинг …Скопје, една поинаква приказна …#Скопје#ЧекорПоЧекор

Публикувахте от Петре Шилегов в Вторник, 19 май 2020 г.

 

loading...