КОЈА Е КОЈА? Кортни и Џенифер ги збунија обожавателите (ФОТО)

од Elena Daskalova

Џенифер Анистон неодамна го прослави 51-от роденден, а ѝ го честитаа многу од нејзините популарни колеги и помалку популарни обожаватели. Меѓу нив беше и Кортни Кокс.

За двете актерки одамна се знае дека се многу блиски и приватно. Кокс всушност, ја имаше една од најоригиналните честитки за Анистон. Таа објави фотографија која ги збуни сите.

„Колку и да се обидувам, Џенифер Анистон е единствена. Среќен роденден, пријателке, те сакам“, напиша Кортни.

Многумина од фановите се согласија дека на оваа фотографија тие навистина личат како да се близначки.

loading...

Слични содржини