Мајка истепана од својот син во Тетово

од Nikola Popovski

Педесет и едногодишна тетовка, вчера во 18 часот и 20 минути во СВР Тетово пријавила дека во семејниот дом физички била нападната од нејзиниот син К.В.(29).

Од СВР Тетово информираат дека се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот и на К.В. ќе му биде изготвен законски предвидениот поднесок.

Слични содржини