Актуелно
Почетна / Слајдер / Момче шутирано на под во Припеп, бара помош од полиција (ВИДЕО)

Момче шутирано на под во Припеп, бара помош од полиција (ВИДЕО)

Две лица тепаат момче кое лежи на под, додека тоа бара да викнат полиција. Вакво видео беше споделено вчеравечер на Твитер, за по неколку коментари и реакции, тоа да биде избришано, пренесе А1ОН.

Снимката беше споделена околу 22 часот, а најверојатно станува збор за кражба, при што, сторителот бил фатен во моментот на извршување.

loading...