Најжешкото издание на Бред Пит: Снимка од актерот на која е ГОЛ се шири на мрежите (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Познатиот актер Бред Пит важи за миленик на жените уште од првото негово појавување на телевизија.

Покрај забележителните улоги и добрата глума, вниманието го привлече и со својот изглед, а повеќе пати беше прогласуван за најпосакуван маж на светот.

Токму во улогата на Ахил во „Троја“ воодушеви многумина, особено жените кои коментираат дека во тој период изгледал најдобро.

Деновиве на интернет кружи клип од овој филм на кој Бред Пит е целосно гол. Неговите извајани мускули се јасно видливи овде, при што луѓето уште еднаш се согласија дека ова е едно од неговите „најбрутални изданија некогаш“.

Слични содржини