Никол Кидман фит на 54 години (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Актерката Никол Кидман во голема мерка е во шестата деценија од животот, но таа се грижи за својата линија. Холивудската sвезда покажа дека е во добра форма позирајќи во природа во спортска комбинација.

Имаше маица горе, а хеланки долу. Никол доби бројни комплименти заради својот изглед.

„Секоја година изгледаш се помладо и помладо“, и напиша еден обожавател.

Слични содржини