Огромна торта, а таа целата во злато: Карлеуша го прослави својот роденден (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Јелена Карлеуша наполни 44 години, а по тој повод позираше во предизвикувачка гардероба.

Имено, таа носеше прилично краток златен фустан со реси, а стајлингот го заокружи со сандали и ланче во иста боја.

Зад неа стоеше огромна, розова реплика од торта украсена со сребрени детали, со иницијалите на пејачката на предната страна.

Честитки и комплименти се слеваа во коментарите.

Слични содржини