Памела го продава својот дом, цената шокирачка (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Памела Андерсон го продава својот дом во Малибу за 14,9 милиони долари.

Одлучила да се пресели во Канада со нејзиниот нов сопруг, па ја стави својата куќа на пазарот.

Таа го купи луксузниот објект во 2000 година за 1,8 милиони долари, но направи големи адаптации и прилагодувања по свој вкус.

Куќата има приватен пристап до плажа и содржи 3 спални и 3 бањи. Секако има и бетонски џакузи и голем базен.

loading...

Слични содржини