Актуелно
Почетна / Сцена / По озборувањата Северина откри во каков однос се со Игор

По озборувањата Северина откри во каков однос се со Игор

Северина неодамна го отстрани презимето од сопругот на Инстаграм, па започнаа шушкањата за проблемите во бракот со Игор. Потоа, објави фотографија со Игор и неговите родители за да ги стиши озборувањата, но спрските медиуми откриле дека станува збор за стара фотографија.

Сплитската пејачка, која на Инстаграм има повече од милион обожаватели, сподели фотографија со сопругот.

„Мил мој, сега со тебе малку би се љубела и под твоето рамо би замолкнала“, напишала Северина.

Игор и Северина во брак се од 2015 година.

loading...