Актуелно
Почетна / Слајдер / Претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Центар фатен како дава поткуп

Претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Центар фатен како дава поткуп

Претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Центар, Гане Петров е фатен од полицијата како дава поткуп на скопското Кале.

Тој бил приведен во полициската станица Беко и по сослушувањето бил пуштен на слобода, велат наши извори.

loading...