Северина разголена ги рекламира своите настапи (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Северина Вучковиќ на својот Инстаграм профил објави уште една разголена фотографија која предизвика лавина коментари кај нејзините обожаватели.

Таа позираше на плажа и уште еднаш ја покажа својата неверојатно фит фигура.

Северина е позната по предизвикувачките изданија, па се фотографираше речиси гола, а нејзините облини ги криеше голем бел шешир.

Под фотографијата пејачката ги напиша датумите и градовите каде планира да настапи во текот на летото.

Слични содржини