Шакира за првпат во јавноста по раскинувањето со Пике, изгледа нерасположено (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Шакира и Џерар Пике цели 12 години важеа за еден од најхармоничните парови во светот на шоу-бизнисот и спортот, но на тоа неодамна му дојде крајот.

Според шпанските медиуми, Шакира наводно го фатила Пике со друга жена, 20-годишна студентка.

Подоцна се споменуваа и други жени за кои луѓето се сомневаа дека имаат врска со познатиот фудбалер.

Пејачката сега за првпат е видена во јавноста по раскинувањето. Шакира беше во Барселона, возеше автомобил и изгледаше многу нерасположено.

Слични содржини