Актуелно
Почетна / Магазин / Со елегантна торта и златни балони, Аделина го прослави роднеденот во изолација (фото)

Со елегантна торта и златни балони, Аделина го прослави роднеденот во изолација (фото)

Со елегантна торта и златни балони, вака поп-пејачката Аделина Тахири го прослави својот роденден.

Аделина Тахири наполни 28 години, а на социјалните мрежи се пофали како во изолација го прославила роденденот.

View this post on Instagram

Edhe 100 per MUA 😜

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

💜

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

loading...