Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Скандалозната Блек позираше без градник: Модна катастрофа

Ниту едно појавување на раперката Блек Чајна, која е позната по бројните скандали во јавонста, не може да помибе без деколтирано издание. И на доделувањето на Оскарите во Лос Анџелес во прв план ги ставила своите оперирани гради. Таа облекла долг црн фустан со сини детали на ракавите, кој го …

Повеќе