Актуелно
Почетна / TOP NEWS / Впери пиштол кон вработените и среде бел ден ограби аптека во Капиштец (ВИДЕО)

Впери пиштол кон вработените и среде бел ден ограби аптека во Капиштец (ВИДЕО)

На Јутјуб се појави видео снимка од неодамнешната кражба во една аптека во центарот на Скопје.

Имено среде бел ден во аптека во Капиштец крадец со фантомка на себе и пиштол во рацете влегол и ја ограбил аптеката.

loading...