📸 Том Круз се дружеше со принцот Вилијам, изгледот на актерот привлече внимание

од Radmila Tasevska

Актерот Том Круз се појави на хуманитарна гала во Лондон минатата недела. Таму се сретна со принцот Вилијам, со кој исто така разговараше. Последните месеци неговиот изглед речиси секогаш е предмет на коментари, а овој настан не беше исклучок по објавувањето на фотографиите, пренесе Стандард лајф.

Вилијам и Том се облекоа подеднакво за настанот и заедно позираа пред фотографите. И двајцата се смешкаа од уво до уво, но нивното стилско издание падна на страна откако екипажот го виде лицето на Круз на интернет. Многумина коментираат дека изгледа поинаку од порано.

Неговиот изглед е тема бидејќи Том многу се промени во својата 40-годишна кариера, па сега многумина се обидуваат да сфатат дали имал некакви операции.

Дали имал козметички зафати?

Том во последно време ги полни медиумските колумни поради неговите наводни естетски зафати.

„Изгледа дека Том претерал со инјекциите и филерите ботокс, што всушност имало негативен ефект врз неговиот изглед. Без внимателно разгледување на структурата на лицето на пациентот, резултатот од процедурата може да биде искривен и неприроден изглед на лицето“, изјави естетскиот хирург Најла Раџа, чии пациенти се бројни познати ѕвезди.

Слични содржини