Анџелина Џоли на прошетка во црн долг фустан под кој не носеше градник (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Американската актерка Анџелина Џоли (45) беше фотографирана на улиците во Лос Анџелес со нејзината најмлада ќерка Вивиен Џоли Пит (12).

Двете се фотографирани додека шетаат и купуваат, а она што привлече внимание кај многумина е тоа што холивудската актерка не носеше градник.

Актерката изгледаше малку непрепознатливо со оглед на тоа што носеше црна заштитна маска на целото лице, а имаше облечено црн долг фустан и црна јакна.

Таа не носеше градник под фустанот, па на фотографиите се забележуваат и нејзините гради.

Слични содржини