ФОТО: Ријана во тесен фустан со храбар шлиц пет месеци по породувањето

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Ријана (34) ги воодушеви фановите со својот изглед пет месеци по породувањето.

Пејачката за да го прослави 34-от роденден на своето момче ASAP Роки, облече тесен црн фустан со храбар шлиц, а не носеше градник, поради што тенкото фустанче ѝ задаваше проблеми па мораше со рацете да прикрива одредени делови од папараците.

Со смелиот фустан таа комбинираше потпетици од Jimmy Choo x Mugler и сребрено ланче.

На 13 мај Ријана роди син во целосна тајност во болница во Лос Анџелес. А не долго потоа, таа беше прогласена за најбогат музичар на светот и заврши на 21-то место на годишната листа на Форбс на најбогати луѓе во светот.

Слични содржини