Гвинет Палтроу со емотивна порака ѝ го честита роденденот на нејзината ќерка (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Актерката Гвинет Палтроу ѝ напиша емотивна порака на својата ќерка Епл по повод нејзиниот 17-ти роденден и објави фотографија на Инстаграм …

– Дали е можно, 17 години… Ти си мојот живот. Поради тебе, мојот стомак ме боли од смеа, секој ден. Ти си прекрасна и вредна, ти си своја, затоа ти се восхитувам. Посакувам да имав само една лажичка од твојата самодоверба кога бев на твоја возраст! Ти си инспирација и си многу кул. Совршено се сеќавам на утрото кога се роди, затоа не ми се верува дека поминаа 17 години… Среќен роденден, ангелу мој – ѝ напиша актерката Гвинет Палтроу на својата ќерка Епл за нејзиниот роденден и објави нејзина фотографија на Инстаграм.

Слични содржини