Карди Би за првпат покажа како изгледа без шминка (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Карди Би никогаш не се појавува во јавност без шминка, па нејзината нова објава на социјалната мрежа Твитер изненади многумина.

Таа се фотографирала додека лежи во кревет, а до неа било нејзиното дете.

Сепак, нејзините следбеници беа воодушевени од овој нејзин потег, бидејќи ретко кој денес споделува вакви моменти на социјалните мрежи.

Слични содржини