Актуелно
Почетна / Македонија / Твитер реакции: „Брат четворица сме за кафана, ама шо имат врска дојди и ти ќе се ротираме“

Твитер реакции: „Брат четворица сме за кафана, ама шо имат врска дојди и ти ќе се ротираме“

По повеќе од два месеца, кафулињата и останатите угостителски објекти од денеска повторно служат гости.

Па така новите правила кои треба да се применуваат во кафулињата станаа главна тема на социјалните мрежи, а еве дел од твитовите:

 

loading...