ВИДЕО: Претставничката на Франција на Евровизија ѝ покажа среден прст на публиката

од Stefanija Kuzmanovska

Иако многумина финалисти на Евровизија се заблагодаруваа лажно или искрено кога ќе добиеја мал број поени од публиката, претставничката на Франција, Ла Зара, не го стори тоа.

Имено, водителките прочитаа дека таа освоила само 50 поени од гледачите, а таа само покажа среден прст.

Ова видео брзо се прошири на социјалните мрежи и стана вистински хит.

Слични содржини