Вил Смит се враќа во форма: Тргна во теретана (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Актерот Вил Смит очигледно донел одлука да ја врати титулата „најголем мангуп“ во Холивуд, поради што започна напорни тренинзи.

Тој објави фотографија од теретана каде позира со насмевка и напиша: „Враќање на почетовците. Изгледам како круг. Одиме “, напиша Вил со фотографија во спортска облека.

Се разбира, неговите фанови му даваа целосна поддршка, но не можеа да одолеат и да се пошегуваат на штета на неговиот изглед.

„Првиот чекор кон добар тренинг е одлична облека за вежбање“, „Изгледаш добро како и секогаш“, „Можеш“, се само дел од коментарите.

Вил Смит е еден од оние кои повеќе од две децении ја носта титулата еден од најзгодните холивудски актери, сепак, неговите последни фотографии ги оставија сите без зборови.

Слични содржини