Вирална сцена од Евровизија: Погледнете што направи англиската актерка пред камера (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Момент снимен на евровизиската камера веќе стана вирален.

Англиската актерка Мелани Гидројк, облечена како полска млекарка, на директен пренос демонстрираше „гмечење“ на путер, а нејзината комична поента го насмеа до солзи дури и водителот Греам Нортон.

Сепак, некои мислат дека Мел претерала и нејзиниот „бизарен“ израз на лицето беше цел на дебата на Твитер.

Слични содржини