Ана Ивановиќ во провокативно издание: Ги покажа совршените нозе во тесен фустан со длабок шлиц (ФОТО)

од Берта Китинска

Поранешната српска тенисерка во овој фустан ги запали социјалните мрежи Ана Ивановиќ (32) важи за една од најубавите спортистки во светот, и иако веќе не се занимава активно со тенис, таа многу се грижи за својот изглед.

Поранешната српска тенисерка објави фотографија на Твитер каде седи на маса во бар во тесен фустан со длабок шлиц, ставајќи ги на тој начин нејзините витки нозе во преден план.

“На турнир со моите точкици. Работата на цел на фитнес не значи дека не можете да уживате во чашка вино одвреме-навреме. Тоа е начин на живот што можете да го одржувате, пријатели”, напиша тенисерката.

 

loading...

Слични содржини