Анастасија Ражнатовиќ е бремена, познато во кој месец е пејачката

од Stefanija Kuzmanovska
189 прегледи

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, е бремена, пишува „Блиц“.

Анастасија е бремена во петтиот месец и чека дете со фудбалерот Немања Гудељ, како што пренесува овој медиум.

Инаку, Анастасија веќе извесен период е во Шпанија, каде што ужива со своето момче.

Слични содржини