Актуелно
Почетна / Сцена / Били Ајлиш повторно изненади со изборот на облека, откри дека песната за Бонд веќе е готова

Били Ајлиш повторно изненади со изборот на облека, откри дека песната за Бонд веќе е готова

Младата Били Ајлиш, која неодамна триумфираше на Греми, оваа вечер ќе има свој настап за време на доделувањето на Оскарите.

Во интервјуто на црвениот тепих таа откри дека веќе ја напишала песната за претстојниот филм за Џејмс Бонд.

Таа повторно се појави во, може да се каже, смешен аутфит, кој личи на оној што го носеше на Греми, само што овојпат е дизајн на модната куќа Шанел.

Били на Оскарите дојде со нејзиниот брат. Не пропуштајте го нејзиниот специјален настап за време на Оскарите.

loading...