Џеј Ло има своја копија: Неверојатно е колку личат

од Elena Daskalova

Русинката Наталија Мирскик го привлече вниманието на социјалните мрежи со својата неверојатна сличност со светската музичка и филмска икона, Џенифер Лопез.

Наталија има 19 години, фотомодел е, живее во Русија, а многупати на улица ѝ бараат автограми, мислејќи дека се работи за познатата Џеј Ло.

Благодарение на оваа сличност, Наталија добила многу ангажмани како модел. И самата не крие дека ја обожава Џеј Ло, но и дека се обидува да се шминка и облекува како својот идол.

Слични содржини