Џорџина го „запали“ интернетот: Возеше скутер во бикини (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Џорџина Родригез уште еднаш ги „запали“ социјалните мрежи.

Вереницата на Кристијано Роналдо во костим за капење што открива повеќе отколку што крие ги покажа своите атрибути.

Џорџина возеше скутер на одмор во Дубаи, а нејзината задница беше во преден план.

Слични содржини