Емили покажа дека е во форма и 10 дена по породувањето (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Една од најпопуларните манекенки во моментов, Емили Ратајковски неодамна се породи и роди момче, а сега се пофали и покажа како изгледа нејзиното тело 10 дена по породувњето.

Имено, Емили позираше во пижами. Но, со оглед на тоа што го откопча горниот дел, во преден план беа нејзините бујни гради, но и нејзиниот рамен стомак, кои сите ги оставија без здив.

Познатата манекенка нема ниту еден грам вишок, а сите се изненадени од совршениот изглед на нејзиното тело, кое воопшто не го променила бременоста и породувањето.

Слични содржини