ФОТО: Дамијано Давид позираше ЦЕЛОСНО ГОЛ

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачот на групата „Манескин“, Дамијано Давид повторно ги шокираше своите следбеници кога на Инстаграм објави фотографии на кои е целосно гол.

Дамијано позираше со кренати раце, а личноста зад камерата со лижавче во форма на срце ги криеше неговите интимни делови.

Фановите не го пропуштија фактот дека тој пред само неколку дена се сликаше со истото лижавче, со колешка од групата, а многумина велат дека таа најверојатно го фотографирала.

Познато е дека Дамијано раскина со својата вереница Џорџа Солери, а дека меѓу него и членката на групата Викторија има нешто повеќе, за што веќе подолго време се шират гласини.

Слични содржини