Иако се породи пред еден месец, изгледа неверојатно: Ана Ивановиќ спремна за излегување (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ (35) пред еден месец го роди својот трет син.

Гордата мајка сега објави фотографија на својот Твитер профил на која позира во убав бел фустан и сандали. А во описот на фотографијата напишала дека оди на забава.

„Излегувам за првпат по неколку недели“, напиша Ана позирајќи во бел фустан кој ја откри нејзината извајана фигура, и високи потпетици.

Верните фанови на поранешната тенисерка не штедеа пофални зборови кога е изгледот на Ана во прашање.

Слични содржини