Јелена Карлеуша ги изненади фановите во ново издание

Српската турбофолк пејачка Јелена Карлеуша на социјалните мрежи често споделува провокативни фотографии. Таа најчесто е облечена во комбинации во кои повеќе откриваат отколку сокриваат, но сега, се чини дека „свртела нов лист“.

View this post on Instagram

Kinda normal 😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

На социјалните мрежи со своите фанови сподели фотографија на која позира во ролка и капут. Нејзините пријатели се шокирале, но ја почестиле со коментари на сметка на нејзиниот изглед.

– Ти и закопчана до грло изгледаш топ! Нема потреба да се соблекуваш онака како што ти знаеш, сепак си мајка на две девојчиња – бил еден од коментарите под фотографијата, која за кратко време собрала многу допаѓања.

Слични содржини