Актуелно
Почетна / Локално / ЈСП: Утре дежурни ќе бидат три билетарници во Скопје

ЈСП: Утре дежурни ќе бидат три билетарници во Скопје

Јавното сообраќајно претпријатие информира дека утре, среда (15.07.2020 година), дежурни ќе бидат три билетарници.

Од 7 до 19.30 часот ќе работат билетарниците на Транспортен центар и Зелено пазарче, а од 7 до 13 часот, отворена ќе биде билетарницата во Ѓорче Петров.

loading...