Карлеуша позираше топлес на јахта (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Јелена Карлеуша со објава на социјалните мрежи уште еднаш успеа да ги распамети нејзините следбеници.

Имено, таа позираше топлес на јахта.

Јелена беше фотографирана од различни агли, а во преден план беше нејзиниот извајан задник.

Слични содржини