Кармен Електра гола во Инстаграм

од Vladimir Zorba

Кармен Електра е американска сексбомба која во минатото се снимала во не една жешка фотосесија, а плакатите нејзини красеа многу соби и кабини на камионџии.

Во 90-тите таа беше дел од серијата „Спасувачи на плажата“ и често се снимаше за „Плејбој“.

Денес веќе има 45 години и се уште е заслепувачки добра, но очигледно не може да се помири со годините, бидејќи објавува на профилот во „Инстаграм“ слики, на кои е многу млада.

И токму една таква фотографија, објавена неодамна, не дава спокој на нејзините фанови. На сликата поранешната сопруга на Денис Родман е гола, покриена само од зајаче на „Плејбој“.

#playboy ?

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

Слични содржини