Актуелно
Почетна / Сцена / Кијану без Александра на црвениот тепих: Еве со кого тој дојде на Оскарите (ФОТО)

Кијану без Александра на црвениот тепих: Еве со кого тој дојде на Оскарите (ФОТО)

Многумина очекуваа Кијану Ривс на црвениот тепих да се појави со својата девојка Александра, но тој всушност, изненади со своето друштво.

Обожаваниот холивудски актер одлучи дека придружба на Оскарите ќе му биде ни помалку, ни повеќе, туку неговата мајка Патриша Тејлор.

Ваквиот потег ја воодушеви публиката, но се чини дека, како и вообичаено, секој потег на Ривс наидува на воодушевување и одобрување кај неговите обожаватели и впрочем, во целата јавност.

loading...