Лепа Брена повеќе не е русокоса: Фолк ѕвездата драстично го смени имиџот

Еден од заштитните знаци на Лепа Брена, покрај нејзините хитови, е нејзината руса коса. Овој имиџ, пејачката го негува со децении, се до сега.

Имено, Лепа Брена на Инстаграм се пофали дека стана бринета.

„Во пресрет на промените…. на себе“, напишала пејачката покрај фотографијата.

Фановите, на оваа промена, различно реагираат. Некои се воодушевени од храброста и убавината, а други пак се разочарани и шокирани.

View this post on Instagram

U susret promenama… na sebi❤️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Слични содржини