Лепа Брена позира на јахта, долгите и витки нозе во преден план (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Лепа Брена замина на одмор во Дубаи, од каде објави фотографија во костим за капење и им ја покажа на обожавателите извајаната фигура.

Брена позираше на јахта во едноделен костим за капење, додека нејзините долги и витки нозе беа во преден план.

Следуваа бројни коментари и комплименти за сметка на нејзината фигура, а многу помлади дами изјавија дека ѝ завидуваат.

Слични содржини